ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Της σφήνωσε κουκουνάρι στο αιδοίο και κατέληξε στο χειρουργείο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ham

moderator
moderator
Μια γυναίκα από τη Σερβία, η Mirjana Gavaric από το Βελιγράδι, αναρρώνει από ένα επώδυνο χειρουργείο όπου οι γιατροί χρειάστηκε να αφαιρέσουν από το αιδοίο της ένα μεγάλο κουκουνάρι.

Μετά την 2ωρη επέμβαση για την αφαίρεση του κουκουναριού οι γιατροί είπαν πως η άτυχη γυναίκα αισθάνθηκε μοναξιά κι έντονη ερωτική επιθυμία, και θέλησε να κάνει σεξ με ένα κουκουνάρι που έκοψε από δέντρο. Όμως όταν προσπάθησε να το βγάλει, εκείνο κόλλησε μέσα της με αποτέλεσμα να χρειαστεί ιατρική παρέμβαση.

εγω κατι τετοιο εχω ακουσει για την Βισση και τον Ρεμο....

xstyl έγραψε:εγω κατι τετοιο εχω ακουσει για την Βισση και τον Ρεμο....

εεεε; Κάν' το πιο λιανά!

Τι φταίει αυτή; Το βελανίδι είχε καύλες...

xstyl έγραψε:εγω κατι τετοιο εχω ακουσει για την Βισση και τον Ρεμο....

τον Ρέμο?? χαχαχ....
και γω είχα ακούσει για την Βίσση.. tongue

gman έγραψε:Τι φταίει αυτή; Το βελανίδι είχε καύλες...

χαχαχαχαχα!!!!!

ειχα ακουσει οτι η βισση εβαλε ενα μπουκαλι και ανοιξε πολυ...

και για τον ρεμο, κατι ειχε βαλει ψαρι στον κωλο του, δεν θυμαμαι και δν μπορουσε να βγει και του καναν εγχειρηση....

xstyl έγραψε:ειχα ακουσει οτι η βισση εβαλε ενα μπουκαλι και ανοιξε πολυ...

και για τον ρεμο, κατι ειχε βαλει ψαρι στον κωλο του, δεν θυμαμαι και δν μπορουσε να βγει και του καναν εγχειρηση....

χαχαχαχαχα!!!!
έλεος.....ψάρι..χαχαχαχχα!!!
δεν αντέχω άλλο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης