ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ: Δημόσιος υπάλληλος ετών... 1 μηνός!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ham

moderator
moderator
Λένε ότι έχουμε μια από τις πιο διεφθαρμένες χώρες…
αλλά οφείλουμε να παραδεχθούμε ότι αυτό τουλάχιστον δεν το έχουμε δει ακόμα στην Ελλάδα: Δημόσιος υπάλληλος ετών… 1 μήνα!

Το περιστατικό συνέβη στην Νιγηρία και φυσικά οι υπάλληλοι που διενεργούσαν τον έλεγχο δεν πίστευαν στα μάτια τους, αφού το μωρό δεν είχε μια απλή θέση εργασίας, αλλά είχε πάρει και bonus!

Φαίνεται οι γονείς του ήθελαν να του εξασφαλίσουν από νωρίς ένα καλό επαγγελματικό μέλλον, αφού ο μικρός "είχε" και... πτυχίο!

Τέτοιου είδους απάτες με εικονικές προσλήψεις αποτελούν σύνηθες φαινόμενο, όμως αυτό ξεπέρασε κάθε προηγούμενο!

http://polygono.sosforum.net
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

χαχαχα..είχε πάρει και bonus!! Razz

Και μετά λένε για τη διαφθορά στην Ελλάδα, όχι πείτε μου, έχει γίνει ποτέ εδώ τίποτα τέτοιο;;; lol!

ham έγραψε:Και μετά λένε για τη διαφθορά στην Ελλάδα, όχι πείτε μου, έχει γίνει ποτέ εδώ τίποτα τέτοιο;;; lol!

όχι, άλλα έχουν γίνει άλλα τόσα. μην πεις και στο τέλος ότι επειδή δεν έχει γίνει το ανάλογο περιστατικό στην Ελλάδα, δεν είναι διεφθαρμένη χώρα! μην χαζέψουμε και τελείως!

sun έγραψε:
ham έγραψε:Και μετά λένε για τη διαφθορά στην Ελλάδα, όχι πείτε μου, έχει γίνει ποτέ εδώ τίποτα τέτοιο;;; lol!

όχι, άλλα έχουν γίνει άλλα τόσα. μην πεις και στο τέλος ότι επειδή δεν έχει γίνει το ανάλογο περιστατικό στην Ελλάδα, δεν είναι διεφθαρμένη χώρα! μην χαζέψουμε και τελείως!

Όχι καλέ, προς θεού,δεν είπα τέτοιο πράμα!

τι ρεζιλιδες ειναι αυτες??? θα ντρεπομουν να ειμουν γονεας αυτου του παιδιου. επισης και εργοδοτης. επισης και πολιτικος αυτης της χωρας....

Αυτό το μωρό αν ήταν Έλληνας θα ήταν Πασόκος από κούνια!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης