ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημένο είδος ταινίας κ.ά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

gman

designer
designer
Λοιπόν, για να δούμε... Τι ταινίες προτιμάτε; Ποιοί ηθοποιοί σας αρέσουν στις ερμηνείες τους; Ποιά είναι η αγαπημένη σας ταινία; και ό,τι άλλο σχετικό...

Εγώ πχ γουστάρω να βλάπω κωμωδίες και western κυρίως, αλλά και thriller.
Από ηθοποιούς ξεχωρίζω τον Clint Eastwood, κυρίως λόγω των ερμηνειών του σε westerns (και τα σενάριά του αργότερα). Γενικά δεν μπορώ να θυμηθώ κάποια ταινία του που να μην μου άρεσε.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την gman στις 4/10/2008, 08:37, 1 φορά

Ομήρου Απόγονος

οκτάγωνο
οκτάγωνο
Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση...Πολλές ταινίες μου αρέσουν και οι περισσότερες κωμωδίες...Ηθοποιούς τώρα...μη με ρωτάτε δεν συγκρατώ ονόματα...αναφέρομαι μερικές απο τις αγαπημένες μου ταινίες:
underworld 1&2
γαμπρός της συμφοράς 1&2
αυτό που θέλουν οι γυναίκες
πιάσε με αν μπορείς

και άλλες πολλές που δε θυμάμαι πως λέγονται και βαριέμαι να τις ψάξω αυτή τη στιγμή. Razz

Επισκέπτ

Επισκέπτης
Δεν είμαι φανατικός οπαδός του cinema γενικά και των ταινιών αλλά κάποιες από τις αγαπημένες μου είναι οι :
braveheart
patriot
final fantasy VII advent children
van helsing
και κωμωδίες κυρίως του jim carrey

Ομήρου Απόγονος

οκτάγωνο
οκτάγωνο
Μιας που είπες Τζίμ κάρει άλλη μια αγαπημένη ταινία:
Θεός για μία εβδομάδα! Very Happy

Επισκέπτ

Επισκέπτης
συμφωνώ..και είναι από τις λίγες ταινίες τού,που δεν χρειάζεται να κάνει τις ''τρέλες'' που κάνει σε άλλες ταινίες..είναι πιο σοβαρός εδώ και πιστεύω ότι η συγκεκριμένη ταινία έχει μεγάλη απήχηση...

Ομήρου Απόγονος

οκτάγωνο
οκτάγωνο
Ε εντάξει κάνει τρέλλες...θεικές τρέλλες!

Επισκέπτ

Επισκέπτης
ναι αλλά δεν κάνει τις φοβερές γκριμάτσες που κάνει σε ταινίες όπως τα: μάσκα,pet detective κ.α. και δεν παριστάνει κάποιον ηλίθιο,αλλά έναν φυσιολογικό καθημερινό άνθρωπο..που του δίνεται μία θεική δύναμη..
ε,εντάξει απολύτως φυσιολογική δεν θα μπορούσε να είναι η ταινία...jim carrey είναι αυτός..

Ομήρου Απόγονος

οκτάγωνο
οκτάγωνο
Πλάκα πλάκα θέλω να την δώ τώρα αυτή την ταινία...Πολύ μου άρεσε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης