ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Έκαναν σεξ στις κερκίδες την ώρα του αγώνα – Δείτε και φωτογραφίες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

ham

moderator
moderator
Τι κι αν έπαιζε η Μπάγιερν Μονάχου μάλλον ο αγώνας δεν είχε και πολύ μεγάλο ενδιαφέρον και είπαν να ασχοληθούν με κάτι άλλο...
Οι εικόνες δείχνουν ζευγάρι στην Γερμανία να κάνει σεξ κατά την διάρκεια του αγώνα της Χόφενχαϊμ με την Μπάγερν Μονάχου.
Ένας φίλαθλος των Βαυαρών που βρισκόταν μαζί με την σύντροφό του στις εξέδρες, κατέβασε στο 16ο λεπτό της αναμέτρησης το παντελόνι του, και εκείνο της φίλης του και έκαναν σεξ.

«Δεν είχαν καθόλου αναστολές. Οι φίλαθλοι γύρω τους δεν ενοχλήθηκαν.
Δεν άργησαν όμως να γίνουν αντιληπτοί από τους υπάλληλους ασφαλείας οι οποίοι τους ζήτησαν να σταματήσουν. Πράγματι διέκοψαν την σεξουαλική πράξη, αλλά στο ημίχρονο πήγαν να ξανακάνουν σεξ.

Τελικά έφυγαν από το γήπεδο, αφού οι σεκιούριτι τους είπαν ότι αν δεν σταματούσαν θα έπρεπε να συλληφθούν για προσβολής της “δημοσίας αιδούς”.

http://polygono.sosforum.net
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

χαχαχ...κάτι αντίστοιχο έχω ακούσει για συναυλίες!!!
πραγματικά όμως δεν ντράπηκαν? τι σκατά, πιωμένοι ήταν? Razz

υ.γ.: ευχαριστούμε για την εικόνα ham!!!

χαχαχαχα. γαματο!!!!!!! δεν το χα σκεφτει ποτε αυτο.... χαχαχα σεξ στο γηπεδο!!! ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΦΩΤΟ Ή ΕΣΤΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ????

xstyl έγραψε:χαχαχαχα. γαματο!!!!!!! δεν το χα σκεφτει ποτε αυτο.... χαχαχα σεξ στο γηπεδο!!! ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΦΩΤΟ Ή ΕΣΤΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ????

ψάξε να βρεις εσύ ρε! όλα ο ham θα τα κάνει? Razz

sun έγραψε:
xstyl έγραψε:χαχαχαχα. γαματο!!!!!!! δεν το χα σκεφτει ποτε αυτο.... χαχαχα σεξ στο γηπεδο!!! ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΦΩΤΟ Ή ΕΣΤΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ????

ψάξε να βρεις εσύ ρε! όλα ο ham θα τα κάνει? Razz

Δεν είχε τίποτα άλλο, δηλαδή είχε άλλη μια φωτογραφία αλλά ήταν θαμπή και δεν φαίνοταν καλά. Αφού σας αρέσει τόσο πολύ κάντε και κανένα like! lol! lol! lol!

ham έγραψε:Δεν είχε τίποτα άλλο, δηλαδή είχε άλλη μια φωτογραφία αλλά ήταν θαμπή και δεν φαίνοταν καλά. Αφού σας αρέσει τόσο πολύ κάντε και κανένα like! lol! lol! lol!

Εμένα που δε μου αρέσει τόσο πολύ να κάνω και κανένα dislike; lol! lol! lol!

gman έγραψε:
ham έγραψε:Δεν είχε τίποτα άλλο, δηλαδή είχε άλλη μια φωτογραφία αλλά ήταν θαμπή και δεν φαίνοταν καλά. Αφού σας αρέσει τόσο πολύ κάντε και κανένα like! lol! lol! lol!

Εμένα που δε μου αρέσει τόσο πολύ να κάνω και κανένα dislike; lol! lol! lol!

Και δεν κάνεις; Τζάμπα είναι! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης