ΠΟΛΥΓΩΝΟ

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Περιεχτικη Δημοκρατια

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26 Απ: Περιεχτικη Δημοκρατια Την / Το 7/11/2008, 05:20

Ομήρου Απόγονος

οκτάγωνο
οκτάγωνο
Οχι-μπορει να εχω την ελευθερια να πω οτι θελω,επειδη το νιωθω εγω,αλλα δεν εχω το δικαιωμα να θιξω καποια κακως κειμενα,οπωςοσα σχετιζονται με τον προεδρο της δημοκρατεις η την θρησκεια.Δημοκρατεια σημενει να μην διωκεσαι για αυτα που πιστευεις-αν εγω γραψω σε οποια εφημεριδα οτι πρεπει να μειωθουν τα εξοδα προεδριας η να καταργηθουν οι μισθοι των κληρικων θα μπω "μεσα"!

Σε προηγούμενο ποστ γιατί μου είπες ότι ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην Ελλάδα δεν υπάρχει νόμος για τους αρνητές του ολοκαυτώματος?

27 Απ: Περιεχτικη Δημοκρατια Την / Το 7/11/2008, 05:49

Επισκέπτ

Επισκέπτης
Ομήρου Απόγονος έγραψε:Οχι-μπορει να εχω την ελευθερια να πω οτι θελω,επειδη το νιωθω εγω,αλλα δεν εχω το δικαιωμα να θιξω καποια κακως κειμενα,οπωςοσα σχετιζονται με τον προεδρο της δημοκρατεις η την θρησκεια.Δημοκρατεια σημενει να μην διωκεσαι για αυτα που πιστευεις-αν εγω γραψω σε οποια εφημεριδα οτι πρεπει να μειωθουν τα εξοδα προεδριας η να καταργηθουν οι μισθοι των κληρικων θα μπω "μεσα"!

Σε προηγούμενο ποστ γιατί μου είπες ότι ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην Ελλάδα δεν υπάρχει νόμος για τους αρνητές του ολοκαυτώματος?
Η αρνηση των εγκληματικων ενεργειων του παρελθοντος και η προτροπη σε πραξεις βιας αποτελουν εγκληματικες ενεργειες και δεν εχουν καμια απολητως σχεση με την ελευθερια του λογου.

28 Απ: Περιεχτικη Δημοκρατια Την / Το 7/11/2008, 05:53

Ομήρου Απόγονος

οκτάγωνο
οκτάγωνο
Οι αρνητές υποστηρίζουν/πιστεύουν μέσα από έρευνες κτλ ότι δεν υπήρξε ποτέ το ολοκαύτωμα.που το κακό?
δεν μιλάμε τώρα για <,ακροδεξιά>> στοιχεία.Μιλάμε για ιστορικές αναθεωρήσεις.Εκτός αν θες να καταδικάζονται άνθρωποι για την πολιτική τους ιδεολογία.
Γιατί σχετίζεις 2 πράματα ταυτόχρονα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης